کاسیان فرش کاشان

ضمانت اصل بودن فرش ماشینی

کارخانه فرش کاسیان تولید کننده انواع فرش های ماشینی با استفاده از بهترین الیاف بافت فرش یعنی نخ صد در صد آکریلیک بایر آلمان می باشد . هم چنین تولید کنندگان در این شرکت از پیشرفته ترین تکنولوژی بافت روز دنیا در جهت تولید با کیفیت ترین فرشهای ماشینی درجه یک طبق رعایت اصول استاندارد دنیا استفاده می کنند . این شرکت معتبر بزرگ فرش بافی در ضمانت صحت همه این ها ، ضمانت اصل بودن فرش ماشینی و سلامت کالا را همراه با فرش ماشینی خریداری شده توسط مشتریان به او تحویل می دهد .
این شرکت تولیدی فرش ماشینی با برخوداری از سال ها تجربه و سابقه در این زمینه توانسته است بهترین فرش های ماشینی در شانه تراکم های مختلف را طبق نیاز روز بازار تولید و روانه بازار فرش در سراسر کشور نماید و در همین راستا اخیرا مفتخر بوده است در امر صادرات فرش و فروش عمده فرش فعالیت چشمگیری داشته است .

ضمانت نامه ده ساله اصل کالا به همراه ارسال رایگان فرش از خدماتی است که توسط این شرکت به همراه عرضه محصولات خود صورت می پذیرد و در صورت وجود هر گونه عیب ظاهری و فنی در فرش ، خریدار امکان بازگشت محصول را تا 7 روز پس از خرید و عودت وجه پرداختی خود یا تعویض کالا خواهد داشت که شرکت فرش کاسیان موظف به پرداخت هزینه های مربوطه خواهد بود .

با احترام - واحد پشتیبانی و گارانتی واحد تجاری فرش کاسیان

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی کاسیان فرش
•  همه چیز در مورد فرش های ماشینی 1200 شانه
•  خدمات پس از فروش کاسیان فرش
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه
•  تفاوت فرش کاشان با فرش مشهد
•  چگونه فرش متناسب با دکوراسیون انتخاب کنیم؟
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه