کاسیان فرش کاشان

مدل فرش مدرن برای پذیرایی

فرش مدرن برای پذیرایی

پذیرایی یکی از قسمت هایی از منازل بوده که علاوه برای افرادی که در آن خانه هستند قابل مشاهده برای دیگران و مهمانان نیز می باشد و همین موضوع سبب گشته تا در زمینه انتخاب مدل فرش پذیرایی افراد متمایل به انتخاب بهترین نوع فرش ماشینی برای این قسمت از منازل باشند. لذا در باب انتخاب یک چنین فرش هایی توصیه می گردد با توجه به روی آوردن به آپارتمان نشینی و سبک نوع دکوراسیون در منازل که به سبک مدرنتیه تغییر یافته به جای انتخاب فرش های سنتی که از طرح های اصیل ایرانی می باشد به انتخاب فرش مدرن برای پذیرایی روی آورید. درست است که این نوع از محصولات نمی تواند در زمینه حفظ اصالت طرح فرش، جایگزینی برای فرش طرح سنتی باشد اما به سبب سبک نوع دکوراتیو داخلی، فضایی خاص و زیبا را برای شما به همراه می آورد.
با توجه به مطالب بیان شده در بالا موضوعی که برای شما حائز اهمیت می گردد را می توان بررسی مدل فرش مدرن برای پذیرایی ها بیان نمود که مستلزم کسب آگاهی در زمینه انتخاب در بین طرح های متنوع موجود در بازار می باشد که در این زمینه دست نوشته زیر ارائه شده است تا شما را در انتخاب بهترین فرش برای پذیرایی یاری نماید.

مدل فرش مدرن برای پذیرایی
برای مشاهده انواع مدل فرش مدرن برای پذیرایی کلیک نمایید.
در زمینه بیان خصوصیات فرش مدرن و فانتزی مناسب برای پذیرایی می توان به طرح فرش اشاره نمود که بر خلاف طرح سنتی به جای استفاده از لچک و ترنج یا گل و بوته های اسلیمی و افشان و ... از طرح های ساده با اشکال هندسی یا طراحی های خاص هم چون رنگ های آبرنگی درهم در فرش استفاده می شود. این نوع از طراحی سبب گشته تا استفاده آن در منازل برخلاف طرح های سنتی که طرح های خاص را مناسب برای مساحت هر منزل می نماید طرح فرش مدرن پذیرایی قابل استفاده برای هر مساحتی از پذیرایی باشد. به طور مثال در فرش های سنتی با طرح افشان به سبب گل و بوته های پراکنده استفاده از آن مناسب برای فضا های کوچک جهت بزرگ تر نمایش دادن فضا می باشد و استفاده از طرح سنتی فرش ترنج دار به سبب شلوغی طراحی مناسب برای فضای خلوت و ساده با مساحت بزرگ می باشد. در صورتی که این موضوع در فرش های مدرن وجود نداشته و به راحتی می توان انتخاب آن را برای هر مساحتی از پذیرایی منزل انتخاب نمود.
البته نکته قابل توجه در این باب را می توان این موضوع بیان نمود که در کارخانجات فرش بافی معتبر هم چون کارخانه تولید کننده و عرضه کننده فروشگاه کاسیان فرش در زمینه تولید طرح های متنوع فرش مدرن پذیرایی علاوه بر طراحی های جدید و مدرنتیه برای فرش گاها از طرح های سنتی که به صورت بافت فرش کهنه نما یا وینتیج صورت می گیرد نیز استفاده می نمایند تا به نوعی بتوانند در انتخاب فرش هم به فرش های مدرن پذیرایی دست یابند و هم با طراحی های اصیل این نوع از فرش ها بتوانند منازل خود را بیارایند.
در باب نکته ی دیگر در زمینه مدل فرش مدرن برای پذیرایی به دور از بحث طرح های فرش مدرن می توان به رنگ بندی این نوع از محصولات اشاره نمود. در تولید فرش مدرن پذیرایی بر خلاف فرش های سنتی که با یک رنگ زمینه خاص هم چون کرم، سرمه ای یا دیگر رنگ ها تولید می شود و گل و بوته های آن با طیف 8 رنگ واقعی در طراحی قرار می گیرند این نوع از طرح فرش مدرن با طیف رنگی درهم با رنگ های تیره یا روشن تولید می شود که به نوعی امکان ست نمودن آن برای فرش پذیرایی با توجه به مبلمان و پرده یا حتی کاغذ دیواری راحت تر صورت می گیرد چون به نوعی رنگ های درهم آن می تواند قابلیت هم خوانی با هر هارمونیک رنگی را امکان پذیر سازد.
البته باید به این نکته نیز توجه نمود که در رنگ بندی های به کار رفته در مدل فرش مدرن برای پذیرایی در فروشگاه کاسیان فرش نیز از طیف 8 رنگ واقعی استفاده می نمایند.
موضوع دیگر قابل توجه در زمینه خرید این نمونه محصولات یعنی خرید فرش مدرن برای پذیرایی می توان به نوع جنس الیاف بافت فرش اشاره نمود که در بحث کیفیت فرش تولیدی اثر گذار می باشد. معمولا بهترین نوع الیاف در بافت فرش های ماشینی که به نوعی جایگزین مناسب برای پشم های طبیعی می باشد را می توان الیاف آکریلیک که طی فرآیند هیت ست به مقاومت بالا و عدم پرزدهی دست می یابد به عنوان نخ خاب در فرش و الیاف پنبه به عنوان نخ پود اشاره نمود که به طبع با به کار رفتن آن در بافت و تولید فرش، قیمت محصول را بالاتر خواهد برد. لذا در زمینه خرید فرش مدرن با قیمت مناسب، کارخانه کاسیان فرش در بافت محصولات خود در باب نخ خاب از ترکیب الیاف آکریلیک و پلی استر و الیاف پنبه و جوت برای نخ پود استفاده می نماید تا به نوعی هم کیفیت فرش تولیدی حفظ گردد و هم از قیمت مناسب تری برخوردار باشد.
در زمینه تولید فرش مدرن نکته دیگری که آکاهی از آن می تواند به شما کمک نماید را می توان تعداد شانه و تراکم فرش بیان نمود. در بافت فرش مدرن و فانتزی، کارخانجات فرش بافی مختلف از تراکم گره ایی متفاوت استفاده می نمایند که در باب امکان استفاده فرش به عنوان فرش پذیرایی که از مکان های پر تردد می باشد و برای این که فرش در برابر پارخور دفورمه نشود و امکان شستن و حمل آن به آسانی میسر باشد فروشگاه کاسیان فرش از تعداد شانه برابر با 480 و تراکم 1600 استفاده می نماید. که به نوعی در بحث کاهش هزینه ها نیز برای خریدار تاثیر گذار می باشد.
نکته: در زمینه انتخاب فرش مدرن برای پذیرایی با در نظر گرفتن نکات قابل توجه برای انتخاب طرح و رنگ فرش مدرن پذیرایی یکی از مسائل مهم در نمایش هر چه بهتر طرح فرش و زیبایی بحث دکوراتیو در منازل را می توان بحث ابعاد فرش مدرن پذیرایی بیان نمود. در زمینه ابعاد فرش برای هر مساحت از منزل توجه به قانون رعایت فاصله 30 تا 50 سانتی فرش تا لبه دیوار باید رعایت گردد تا بتوان هم زیبایی دیزاین داخلی منازل حفظ شود و هم طرح فرش به خوبی مشاهده گردد. که در این باب فروشگاه کاسیان فرش به سبب کوچک شدن فضا های منازل و آپارتمان ها در کنار تولید فرش مدرن با ابعاد استاندارد شامل فرش مدرن 6 متری، 9 و 12 متری به تولید ابعاد های مختلفی این محصول اقدام نموده تا خریداران بتوانند در پی خرید فرش مدرن پذیرایی به این نوع از محصولات با سایز فرش مناسب دست یابند. 
با توجه به مطالب بیان شده می توانید در زمینه خرید مدل فرش مدرن برای پذیرایی به نکاتی بیان شده توجه کرده و به انتخاب مناسب فرش مدرن پذیرایی برای خرید دست یابید.

خرید فرش مدرن برای پذیرایی
با توجه به دست نوشته بالا در زمینه خرید فرش مدرن برای پذیرایی در انواع مدل و طرح های گوناگون و جدید فرش پذیرایی می توانید از فروشگاه کاسیان فرش یکی از مجموعه های تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی به ویژه جدیدترین فرش های مدرن و فانتزی دیدن نموده و براساس سلیقه و توجه به طراحی دکوراتیو منازل به انتخاب مناسب و درخور دست یابید. خرید فرش مدرن برای پذیرایی از این فروشگاه به شکل مستقیم به دو نحوه حضوری و آنلاین بدون حضور واسطه مهیا می باشد تا خریداران بتوانند به قیمت تولیدی این محصولات دست یابند.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی کاسیان فرش
•  چگونه فرش متناسب با دکوراسیون انتخاب کنیم؟
•  دستگاه تولید فرش ماشینی وندویل بلژیک
•  بهترین کیفیت فرش
•  نحوه تشخیص فرش های ماشینی آکریلیک از دیگر فرش ها
•  مراحل بافت و تولید فرش های ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه